Про це в Телеграмі повідомляє пресслужба ОК “Північ” з посиланням на інформацію Міністерства оборони Великої Британії.
«У межах проведеної Великою Британією операції Interflex пройшли навчання 33 тис. українських солдатів. Велика Британія та її країни-партнери проводять цю базову підготовку піхоти з 2022 року», — йдеться в повідомленні.
Як повідомлялося, станом на листопад минулого року загальна кількість українських військових, які пройшли підготовку за програмами ЗС Великої Британії, перевищує 52 тисячі.
